reference
servis

PILART nový výhradní zástupce značky HG-GRIMME pro Českou a Slovenskou republiku

30.7.2013 18:39

Vážení, s potěšením vám oznamujeme, že společnost PILART se v letošním roce stala výhradním zástupcem společnosti HG GRIMME SYSTECH GmbH pro Českou a Slovenskou republiku.
Společnost HG GRIMME SysTech GmbH je německý výrobce specializující se na výrobu středních až velkých vysoce účinných 5-ti osých obráběcích center na zpracování plastů, blokového materiálu, kompozitů a slitin hliníku. Naše nabídka rovněž zahrnuje CNC stroje pro dodavatele automobilového, leteckého, lodního průmyslu. Obrábění v oblasti výroby forem a modelů, ořez plastů. Výrobní sortiment zahrnuje výhradně CNC obráběcí centra extrémně tuhé portálové konstrukce v kombinaci s litinou. Součástí je dodávka CAD / CAM programů a odlazeného postprocesoru. 

Nabízíme Vám nekompromisní a kvalitní projektové a inženýrské služby, uživatelsky specifickou konfigurací obráběcích systémů a funkcí, s příslušenstvím podle individuálních potřeb a požadavků. To je důvod, proč naše stroje pracují každý den v nejnáročnějších oborech, jako jsou letecký průmysl, v automobilových dodavatelských závodech, v odvětví jachet a lodní výrobě, stejně jako v oblasti produkce modelů, slévárenství a výroby forem. CNC centra společnosti HG GRIMME SysTech GmbH jsou vyvinuty, navrženy a vyrobeny výhradně v Německu,  70 km západně od Mnichova s tradicí od roku 1987 . Těšíme se na spolupráci. 

NEZÁVAZNÁ NABÍDKA ZDARMA

VÍCE INFORMACÍ ZDE

S poděkováním 
David Dvořáček
jednatel společnosti PILART s.r.o.
HG-GRIMME-CNC-5-OS 

Specializované stránky

Internetový prodej

Informace

 

 

© PILART s.r.o., 2013; Ericha Roučky 11, 678 01 Blansko, tel.: 516 410 514, pilart@pilart.cz

vytvořil Český Server s.r.o.